Wycofane modele pompek skroplin Sauermann

Wycofane modele pompek skroplin Sauermann

W obliczu zmian produkcyjnych na miejsce wycofanych modeli pojawiają się zamienniki, dzięki którym efektywność całego układu nadal pozostaje na tym samym poziomie. Warto decydować się na modele od godnych zaufania dostawców. Taka jest właśnie firma Sauermann. Wybierając pompki skroplin z naszej oferty, masz gwarancję, że zakupiony przez Ciebie produkt będzie niezawodny, trwały i wytrzymały, a jego wysoka jakość zapewni sprawne działanie przez długi czas. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną oferowanych produktów, będących zamiennikami wycofanych już z produkcji pompek skroplin.

Pompki skroplin – nieodzowny element systemów klimatyzacji

Pompki skroplin to podstawowe elementy różnorodnych systemów klimatyzacji. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe przeprowadzenie rur odpływowych ze spadkiem grawitacyjnym. Klimatyzatory chłodzą powietrze przy pomocy zjawiska kondensacji. W jego wyniku para wodna skrapla się na zimnych ściankach rur. Skropliny są zbierane na tacę ociekową, którą należy opróżnić. Jeżeli nie można tego zrobić pr zy pomocy grawitacyjnego odprowadzania kondensatu, to należy wykorzystać właśnie pompki skroplin.

W prezentowanej kategorii posiadamy następujące modele zamienników wycofanych pompek skroplin:

Model wycofany Zamiennik
SI 1082 Si-10 univers’L
Si-10 Si-10 univers’L
SI 3080, SI 3100, SI 3200 Si-30
SI 1730 Si-33
EE 1650 Si-60
Si-82 Si-83
SI 1800 Si-83
SI 1930 Si-93
Si-2100 Si-27
KS 2030 KS 2050

Jeżeli masz problem z wyborem pompki skroplin o parametrach, które odpowiadają na potrzeby danego systemu klimatyzacji, to zachęcamy do kontaktu. Nasz kompetentny personel chętnie pomoże w zakupie modelu na miarę Twoich oczekiwań. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty zamienników wycofanych pompek skroplin.

Dodaj komentarz